אהלן!

שמי אחינועם אושרי שטרן (או בקיצור – אחי), ויש לי שליחות: להפוך את החיים לקלים ולטובים יותר. את זה אני עושה בעזרת כלים מבוססי מחקר לאפיון ולשיפור חוויית משתמש וחוויית לקוח, ואף מדריכה את כל מי שרוצה להשתמש בכלים האלה בעצמו כדי לשפר את הממשק שלו.

אני יודעת להנגיש תוכן ארוך ומייגע בכל אמצעי הדיגיטל חוץ מהאתר שלי (וזה בטיפול) – זה כולל פייסבוק, אתרים, אפליקציות סמסים, מיילים, הודעות בוואטסאפ, סרטונים, אודיו – ובעצם כל דבר שקשור לטקסטים.

אני יודעת ליצור אצל לקוחות ואצל משתמשים חוויה נעימה, שמשאירה להם טעם טוב ותחושה שרואים אותם ושמשקיעים בהם. זאת אני עושה על ידי אפיון מדויק של חוויית משתמש וחוויית לקוח שמתאימה לצרכים הייחודיים שלהם.

אני מאמינה שכאשר אנחנו מבינים מה אנחנו קוראים, כשהמסר מדויק וכתוב בשפה יפה, כשהפעולות נדרשות מאיתנו מובנות ואינטואיטיביות לנו, כשאנחנו יודעים ומרגישים שחושבים עלינו, שרואים אותנו ושנותנים לנו מענה לצרכים שלנו – ולא משנה בני כמה אנחנו או עד כמה אנחנו טכנולוגיים – אנחנו רגועים יותר וטובים יותר לאחרים ולעצמנו.

הכלים שלי מתבססים על עולם המחקר וכוללים מחקר משתמשים, בדיקות שמישות, ראיונות עם לקוחות ועם משתמשים, שיפור מתמיד של מוצרים דיגיטליים, הענקת אופי למותג, שימוש בשפה ברורה שמותאמת למסר שהמותג מעוניין להעביר, הקפדה על עברית תקנית ועוד.

חוץ מזה אני בעלת ניסיון של כ-15 שנה בתחום הכתיבה ועריכת הלשון לעיתונים, למגזינים, לאתרים ולאפליקציות.
ניהלתי מוצרים ופרויקטים, כתבתי מיקרו קופי לאתרים ולאפליקציות ועבדתי כמאפיינת UX בחברת כרטיסי האשראי Cal, בחברת מטריקס וכעצמאית.

אני מגיעה ממשפחה שמשלבת הייטק ומוסיקה. אני נשואה לעופר, איש הייטק בתחום אבטחת איכות ואוטומציה שמנגן על גיטרה חשמלית, אמא של עידו שמתכנת רובוטים, שר ורוקד להנאתו, ושל שיר שחובבת מוסיקה ויודעת לגרום לאנשים לחייך תוך שניות. אני הנכדה של קלרה ז”ל, שהיתה מתמטיקאית חובבת קונצרטים, והבת של המורה לאה ושל איש הצבא, החזן והמהנדס בן-ציון. אני חובבת סדנאות בישול טבעוניות והחוש השישי שלי הוא לדעת להתאים לכל אדם את המתנה המיוחדת עבורו

…תודה למי שקרא עד כאן. אני היא ההוכחה שכותב לא יכול לערוך את עצמו

:כדי להיסגר על מה העסק שלכם צריך, אתם מוזמנים לפנות אליי לשיחת ייעוץ ראשונית ללא תשלום

052-5404643

נוכל לשוחח בטלפון, בהודעת וואטסאפ כתובה או בזום

אני משלבת בעבודתי יכולות מתחום חוויית המשתמש, עריכת תוכן וניהול מוצר ופרויקטים. בכל שאלה אני כאן